Lektoři kurzů


Břetislav Passinger

Břetislav Passinger

4 x sobota 10-17h (23.2.–13.4.2019)

Montessori Semínko, Brno


Více informací...

Zuzana Škyříková

Zuzana Škyříková

8 x úterý 17-20h (5.3.–23.4.2019)

ZŠ Doubravník, Doubravník


Více informací...

Lucie Harnošová

Lucie Harnošová

Nemá nyní vypsané kurzy


Více informací...


Břetislav Passinger

Břetislav Passinger

Absolvent Masarykovy Univerzity, Fakulty sociálních studií (Psychologie a genderová studia), ale také technik, který kombinoval své technické vzdělání (VUT Brno, Fakulta elektrotechniky) se znalostmi v oblasti kognitivní psychologie a návrhu uživatelského rozhraní ve výzkumu a vývoji v letectví (celý profesní životopis).

V roce 2012 absolvoval psychoterapeutický výcvik (5 let, 850 hodin) v Institutu pro skupinovou terapii – INSTEP, akreditován jako komplexní psychoterapeutický program u České psychoterapeutické společnosti. V současnosti pracuje jako psychoterapeut ve vlastní praxi - www.psychologie-poradna.cz.

Krom dlouhodobého psychoterapeutického výcviku absolvoval množství kurzů, workshopů a stáží. Těžištěm profesního zájmu a odbornosti je Gestalt psychoterapie.

"Sedmnáct let žiji a pracuji v Brně, jsem ženatý, máme se ženou syna a dceru a vzájemně se všichni vychováváme. Snažíme se navzájem neporážet a daří se nám to víc a víc."

Vypsané kurzy

4 x sobota 10-17h, Brno (23.2., 9.3., 23.3. a 13.4.)
Cena: 3900 Kč (snížená cena, podporováno Montessori MŠ Semínko)
Montessori Semínko, Melatín 24b od 23.2.2019 do 13.4.2019 - Chci se přihlásit!


Lucie Harnošová

Lucie HarnošováAktivní propagátorka intuitivního rodičovství a vědomého mateřství. Maminka dvou dcer, která před deseti lety založila první české prodejny s šetrným a přírodním sortimentem pro děti i celou domácnost - Bránu k dětem. Věří v malé každodenní zázraky, v harmonii a životní balanc, na kterém je ale potřeba neustále pracovat. Miluje přírodu, masáže, vodu a cestování. Ze svých cest si vozí inspiraci pro práci i respekt k jiným kulturám, tradicím a jedinečnosti všech lidí. Nebojí se jít nevyšlapanou cestou a inspiruje k tomu i ostatní.

http://kontaktnirodicovstvi.cz
http://lucieharnosova.cz

"Mým záměrem je propojovat moderní poznatky s šetrným způsobem života a také inspirovat v oblasti osobního růstu, ženství a výchovy dětí. Na svých kurzech rodičům přibližuji výhody láskyplného a respektujícího přístupu. Děti nepotřebují, abychom je vychovávali a "předělávali". Naopak je třeba naučit se vnímat, jaké signály nám dávají, protože to jsou velmi moudré bytosti, od kterých se můžeme lecčemus přiučit. Děti jsou pro nás velkou příležitostí ke změnám a osobnímu růstu a zároveň také velkou nadějí pro celou Zemi."


Zuzana Škyříková

Zuzana Škyříková Máma čtyř kluků, vystudovaná učitelka pro 1. stupeň ZŠ, žena nadšená ze soužití s dětmi, z objevování všeho nového, co život s dětmi a v rodině přináší, vděčná žena svého muže, která každý den dostává nespočet důkazů o tom, že jednat s kýmkoli s respektem a úctou přináší do života radost, štěstí a obrovský příval tvořivé energie.

Vypsané kurzy

8 x úterý 17-20h, Doubravník
ZŠ Doubravník, Doubravník, od 5.3. do 23.4.2019 - Chci se přihlásit!